Showresultaten Ashland

Fife

Datum Plaats Vereniging Keurmeester Resultaat
17-11-2010 Harmelen RMC John Rudolph (NL)
Ex 1
Lieveling v.d. Keurmeester
24-04-2011 Arnhem Mundikat A. Woelm (DE) CAC 
15-05-2011 Alkmaar Felikat M. Chadaij (PL) CAC
20-08-2011 Munchen (D) 1.BKC F. Calmes (FR) CAC
21-08-2011 Munchen (D)  1.BKC L. Coste (FR) CACIB
18-09-2011 Schiedam Felikat G.J. Edvardsen (NO) CACIB
13-11-2011 Rijswijk Felikat C. Speijker (NL) CACIB
15-01-2012 Haarlem Felikat G. Romano (IT) Ex 2
28-07-2012 Praag (CZ) MVK Praha 4-17 J. Money Pillonel (CH) Ex 2
29-07-2012 Praag (CZ) MVK Praha 4-17 M. Westerlund (DK) Ex 2
16-09-2012 Schiedam Felikat H. Hornell (NO) CAGCIB
18-11-2012 Nieuwegein Felikat J. Rudolph (NL) CAGCIB
15-12-2012 Glinde (D) 1.DEKZV D. Filler (CH) CAGCIB
BIV
16-12-2012 Glinde (D) 1.DEKZV E. Reijers (CZ) CAGCIB
03-03-2013 Schiedam Felikat V. Rizar Rezetic CAGCIB
10-03-2013 Tienen (B) FBE L. Coste CAGCIB
NOM
01-04-2013 Apeldoorn Mundikat C. Speijker CACS
09-06-2013 Boxtel Mundikat   CACS
15-09-2013  Schiedam Felikat J. Rudolph Ex 1
 21-09-2013 Le Perray  CCP F. Calmes CACS
 22-09-2013  Le Perray CCP M. Krogh CACS
 05-10-2013 Munchen (D) 1.BKC Schmid  CACS
06-10-2013 Munchen (D) 1.BKC L. Coste CACS
08-03-2014 St. Quentin  CCP M. Castrucci
09-03-2014 St. Quentin CCP N. Godier-Lepert CACS
16-03-2014 Veldhoven Felikat D. Lukasik CACS
BIV
18-05-2014 Heemstede Felikat J. Zuurveld CACS
NOM
14-09-2014 Schiedam Felikat M. Koot Ereprijs
 06-02-2016 Zoetermeer  Felikat  H. Simeonov  CAP 
07-02-2016  Zoetermeer  Felikat   D. Sagurski CAP 
27-03-2016  Nieuwegein  Mundikat   S. Serrai CAP 
20-08-2016  Zandvliet (B)  FBE  C. Speijker   CAPIB
21-08-2016  Zandvliet (B)  FBE   A. Schukin  CAPIB
 

Onafhankelijk

Datum Plaats Vereniging Keurmeester Resultaat
27-03-2011 Baarn NLKV L. Kort (NL)
U1
BIV
31-07-2011 Hamm (D) 1.Itavc C. Barbee (USA)
CAC
Nominatie BIS
6e AB Wfu ring
25-09-2011 Nijmegen Neocat R. Konink (NL)
CAC
BIV
30-10-2011 Oirschot NLKV F. Krediet (NL)
CAC



J. Peters 6e AB Adult ring
17-12-2011 Duisburg (D) 1.Itavc O. Shigulina (RU) CACIB
17-02-2013 Fijnaart NKFV R. Molenaar 2e beste kat AB Ring
      I. Hartman  CACIB
Nominatie BIS
Best In Show
Best of Best
21-04-2013 Eeklo (B) Belgicat S. Wuytack CACIB
Nominatie BIS
Best in Show
02-06-2013 Deinze DVDK   CAGCIB
BIV
Nominatie BIS
29-08-2013 St. Job in t Goor (B) BLKV D. Gitsham CAGCIB
 BIV
Nominatie BIS
09-12-2013 Delft ECF A Duerinck CAGCIB
05-01-2014 Berchem (B) ECA A Duerinck CACE
Nominatie BIS
16-02-2014 Fijnaart NKFV A. Duerinck
K. du Plessis
CACE
Nominatie BIS
2e plaats Volwassenring AB
23-02-2014 Leiderdorp NLKV M. de Bruyn CACE
06-04-2014 Wassenaar NRKV K. v.d. Wijk CACE
BIV
Nominatie BIS
Best In Show
12-04-2014 Bottrop (D) ICC K. du Plessis CAGCE
Nominatie BIS
11-05-2014 Dortmund (D) Familycats C. KLeinendorst Ereklasse
Nominatie BIS
Best in Show
3e plaats AB
31-05-2014 Goch (D) NKV ev E. Neubauer CAGCE
Nominatie BIS
2e plaats Volwassenring AB
07-07-2014 Westerlo (B) ECA D. Gitsham CAGCE
Speciale Prijs
22-08-2014 Leverkussen (D) BVKVev D. Neubauer Ereklasse
Nominatie BIS
Best in Show
 27-09-2015 Nijmegen  Neocat  S. Shigulin  CAP 
25-10-2015  Baarn   NLIKV G. Voorhout 
CAP
9e plaats AB ring 
 14-02-2016 Fijnaart   NKFV  I. de Groot CAP 
17-04-2016  Rotterdam   NVVK E. Neubauer 
CAPIB
9e plaats AB ring
Nominatie BIS
Best in Show 
03-07-2016   Westerlo (B) ECA  S. Malz 
CAPIB
Nominatie BIS
Best in Show 

                                                                                                                                                                      


                                                                                                                                          Best of Best, Fijnaart 2013


Best in  Show, Fijnaart 2013


2e Beste Kat AB Ringkeuring Volwassenen